Ar išdrįsi įžengti?

DeadTown nuotykių parkas

Laukiame jūsų jau nuo spalio 5 d.
Pirkti bilietus

Apie parką

Nuotykių parkas skirtas adrenalino mėgėjams! Daugiau nei 2 ha plote, keliaujant per beveik
2 km taką, sutinkamos keisčiausios Halloween‘o būtybės: paklydusios sielos, raganos,
zombiai, troliai, goblinai. Žmonės pasakoja, kad teko matyti net ir patį pragaro karalių velnią
ir liūdnai savo paskutines dienas užbaigusius, nuo visuomenės žiauriai atskirtus žmones. Ko
tikėtis? Visiškai saugios, daug nuotykių ir adrenalino žadančios kelionės!

Prieš...

DeadTown’as, kitaip dar žinomas kaip „mirusiųjų miestelis“, toks ypatingai šiurpus dar niekada nebuvo.

Dar praeitame dešimtmetyje jame gyveno ir veikė itin uždara, pačių keisčiausių pasaulio profesijų žmonių bendruomenė. Pats miestelis nuo seno garsėjo ne tik dėl savo plataus ir labai neįprasto laidojimo paslaugų spektro, skirto nusikaltėliams, bet ir dėl vietos, kurioje paskutines savo gyvenimo dienas praleisdavo visų užmiršti ir niekam nereikalingi gyvieji ar net už rimtus nusikaltimus nubausti ir izoliuoti veikėjai.

Aplinkinių miestelių gyventojai čia nesilankydavo. Dažniausiai prie įvažiavimo į miestelį būdavo pastebimi tik specialiųjų tarnybų darbuotojai, atgabendavę niekam nereikalingus, visų užmirštus ir apleistus ar nusikaltusius visuomenės veikėjus. Arba jų kūnus.

Kaip sklando legendos, po gana trumpo laiko tų nuo pasaulio atskirtų kūnai nuguldavo kažkur pačiame miestelio centre. Amžinosios kelionės išlydėtuvių apeigose dalyvaudavo tik labai siauras vietinių gyventojų ratelis, kurie, manoma, be proto mėgavosi šiurpiausiais įsivaizduojamais kankinimo ir marinimo būdais. Iki šiol taip nieks ir neišsiaiškino, kas vykdavo palikus nelaimėlius ar jų kūnus to miestelio gyventojų rankose.

Po...

Bėgant metams, specialiųjų tarnybų darbuotojai čia užsukdavo vis rečiau ir rečiau. Buvo bijoma, nes pradėjo sklisti kalbos, jog vos tik priartėjus prie šio miestelio teritorijos, tų darbuotojų gyvenimai labai greitai pasibaigdavo tragedija. Galiausiai, susirūpinę gyventojai prispaudė aplinkinių miestelių valdžią į kampą, kuri išleido įsakymą, draudžiantį bet kam priartėti prie DeadTown‘o teritorijos.

Pro šalį pravažiuojantys žmonės tikino girdėję klyksmus, aidinčius ne tik iš apleistų, jau nebegyvenamų pastatų, bet ir iš apylinkių. Nors manoma, kad miestelyje jau kurį laiką niekas nebegyvena, pro šalį keliaudami žmonės taip pat pastebėdavo keistų formų būtybių, klajojančių po šiurpą keliančią teritoriją.

Galiausiai vieta, kurioje nugulė šimtai žmonių, tapo „mirusiųjų miestu“ – vieniems labiau pasisekė atgulti po žeme, o kitų kūnai ir pasiliko ten, kur nuskambėjo paskutiniai jų atodūsiai.

Kalbama, jog vėstant orams bei ilgėjant vakarams, neramios sielos vis drąsiau pasirodo teritorijoje, kuri kadaise buvo jų namai, o šiandien tėra jų kalėjimas be išsigelbėjimo. Aplinkinių miestelių gyventojai nedrįsta nė per kilometro spindulį priartėti prie šio legendomis apipinto miestelio, kuriame, pasak jų, jau net ir pats velnias vartus į pragarą atvėrė!

Ar išdrįsi žengti į šį miestelį ir atiduoti deramą pagarbą paklydusioms sieloms? O gal būsi vienas drąsesnių ir aplankysi apleistą beprotnamį, kuriame savo liūdnas dienas užbaigė ne vienas kadaise buvęs šviesus protas? Ar įkelsi koją į skerdyklą, kurioje buvo susidorota su ne vienu apylinkių nusikaltėliu? O gal išdrįsi pažvelgti pačiam pragaro valdovui į akis?

Griebk drąsiausius draugus į parankę ir leiskis į šiurpą keliančius nuotykius DeadTown‘e!

Galerija

Lankymo informacija

Moksleivių ekskursijoms ar grupėms 10 ir daugiau asmenų taikoma 10% nuolaida perkant bilietus vienu kartu (sistema nuolaidą taiko automatiškai).

Bilieto kaina perkant internetu 15 €, perkant vietoje grynais ar kortele 20 €. Papildomai apmokestinamas apsilankymas siaubo kambariuose. Apsilankymas viename siaubo kambaryje (beprotnamyje, skerdykloje, landynėje, psichiatrinėje ar pragare) kainuoja 4 €, perkant visus 5 siaubo kambarius, taikome 25% nuolaidą – 15 € už visus. Siaubo kambarių bilietai parduodami atskirai parko viduje esančioje kasoje grynais arba kortele.

Vaikams iki 6 metų (imtinai) parko lankymas yra nemokamas. Vaikai iki 13 metų į siaubo kambarius įleidžiami tik su lydinčiu pilnamečiu asmeniu.

Internetu pirkti bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Pirkti bilietus

Parko lankymosi taisyklės

Skaityti

Darbo dienos

Darbo laikas

Nuo 16:00 iki 22:00 imtinai (paskutinius svečius įleidžiame likus 1 valandai iki parko uždarymo laiko)

D.U.K

Kaip rezervuoti vietas „DeadTown“ nuotykių parke?
Rekomenduojame bilietais pasirūpinti iš anksto, juos įsigyjant elektroninėje parduotuvėje www.deadtown.lt. Perkant bilietą internetu, pasirinkite norimo apsilankymo datą ir laiką. Prašome atvykti ne vėliau kaip 1 valanda nuo biliete nurodyto laiko. Parko administracija pasilieka teisę neįleisti lankytojų, atvykusių ne savo laiku.

Bilietus taip pat galima įsigyti ir vietoje (kaina 20 €), atsiskaitant grynais arba kortele.

Neturintiems bilieto, pirkto internetu, bus atskira gyva eilė be laiko pasirinkimo. Turintiems bilietą, pirktą internetu, prašome jį paruošti skanavimui iš anksto.

Siaubo kambarių (beprotnamio, skerdyklos, landynės, psichiatrinės ar pragaro) kainuoja 4 €, perkant visus 5 siaubo kambarius, taikome 25% nuolaidą – 15 € už visus. Siaubo kambarių bilietai parduodami atskirai parko viduje esančioje kasoje grynais arba kortele.
Kokio amžiaus dalyviams skirtas teminis nuotykių parkas?
Parke lankytojų amžius neribojamas, tačiau į siaubo kambarius gali keliauti dalyviai, kurie yra sulaukę bent 7 metų. Visame nuotykių parke nepilnamečiai asmenys negali būti palikti be suaugusiųjų priežiūros. Už nepilnamečių asmenų saugumą atsako jų tėvai/globėjai ar atsakingi asmenys.
Ar parke lankytis saugu?
Nuotykių parkas yra visiškai saugi vieta laikantis parko lankymo taisyklių, kurios yra skelbiamos parko registratūroje prie įėjimo. Parke „gyvenantiems“ personažams yra draudžiamas bet koks fizinis kontaktas su dalyviais. Parko teritorija yra apšviesta ir aptverta. Geriausiai patirčiai rekomenduojame parke lankytis mažomis grupėmis po 3-5 asmenis. Didesnės grupės patiria mažiau efektų.
Ko tikėtis?
Nuotykių parke, be bendros parko teritorijos, dar yra penki papildomi siaubo kambarių labirintai. Apsilankymas viename siaubo kambaryje (beprotnamyje, skerdykloje, landynėje, psichiatrinėje ar pragare) kainuoja 4 €, perkant visus 5 siaubo kambarius, taikome 25% nuolaidą – 15 € už visus. Siaubo kambarių bilietai parduodami atskirai parko viduje esančioje kasoje grynais arba kortele.
Koks parko darbo laikas ir kiek laiko galiu lankytis parke?
2023 m. parko darbo laikas: spalio 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 bei lapkričio 1, 2, 3 ir 4 dienomis nuo 16 val. iki 22 val. Spalio 27, 28, 29, 30 ir 31 parkas dirbs iki 24 valandos. Paskutinius svečius įleidžiame likus 1 valandai iki parko uždarymo laiko. Parkui aplankyti vidutiniškai užtenka 2 val. laiko (įprastu ritmu), tačiau laikas praleistas parke nėra ribojamas, todėl dalyviai gali neskubėdami mėgautis parko infrastruktūra ir personažais.
Kaip apsirengti?
Rekomenduojama patogi apranga ir avalynė, tinkama judėjimui tiek viduje, tiek lauke. Esant lietingam orui rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais drabužiais ir atitinkama avaline.
Ar parke galima lankytis su augintiniais?
Dėl animatorių bei kitų lankytojų saugumo, augintiniai į parką neįleidžiami.
Maistas ir gėrimai
Parke bus galima įsigyti kavos ir užkandžių, tačiau visada su savimi galite turėti vandens, termopuodelį ar termosą. Vartoti savo atsivežtus alkoholinius gėrimus, psichotropines ar kitas svaiginančias medžiagas yra griežtai draudžiama. Teritorija yra filmuoja. Apie viešosios tvarkos pažeidimus pranešame policijai.
Ar taikote nuolaidas?
Moksleivių ekskursijoms ar grupėms 10 ir daugiau asmenų taikoma 10% nuolaida perkant bilietus vienu kartu (sistema nuolaidą taiko automatiškai).

Kaip mus rasti?

https://www.facebook.com/DeadTown.lt

Novos km, Zapyškis, Kauno raj. Kaunas, Lithuania
[WGS koordinatės: 54.938516, 23.609784]

Privatumo politika
Paslaugų pirkimo - pardavimo taisyklės
Parko lankymosi taisyklės

© 2023 Visos teisės saugomos.

Sprendimas: Interneto Kalviai
chevron-down